Vakantiewoning - Vakantiehuis in Chimay, in Ardennen.
België • Henegouwen • Chimay

Dit is een vakantieverblijf met 5 slaapkamers. In totaal kunnen hier 11 personen blijven slapen. Dit groepsverblijf is dus uitermate geschikt voor een vakantie met een grote groep mensen. Naar deze groepsaccommodatie in Chimay kun je met een gerust hart al je vrienden of familieleden meenemen. Huisdieren zijn toegestaan in deze vakantieaccommodatie in Chimay. Jullie hond is dus van harte welkom!
Sfeervol vakantiehuis in de Ardennen. De vakantiewoning met tuin en terras is rustig gelegen op 2 km van een dorp en 13 km van het stadje Chimay. Het ruime, lichte vakantiehuis bevindt zich op een groot privé domein en is geschakeld aan het huis van de eigenaar. U heeft de beschikking over een royaal terras en een eigen tuin van 400m2 die wordt begrensd door een beekje en een vijver die deel uitmaken van het landgoed dat bestaat uit bossen, weilanden en meerdere vijvers. Op 50 m van uw verblijf bevindt zich nog een ander vakantiehuis. Wandelaars vinden in de directe omgeving tal van gemarkeerde routes. De prachtige, glooiende omgeving met tal van kleine landweggetjes is ook zeer uitnodigend voor fietsers. Het vakantiehuis ligt ligt op ca 10-12 km van de Franse grens en het recreatiegebied Val Joly, waar op het meer allerlei watersporten kunnen worden beoefend (zeilen, kajakken). Ook aan de Belgische kant van de grens valt er het één en ander te beleven. Een bezoek aan het 7500 m2 grote waterparadijs bij Froidchapelle (13 km) en de meren van Eau d'Heure is een belevenis voor jong en oud. Het gezellige Chimay, wijd en zijd bekend vanwege het trappistenbier en de heerlijke kaas, is beslist een bezoek waard. U kunt het toeristentreintje nemen of zelf op ontdekking gaan in het stadje en de fraaie tuinen en het middeleeuwse kasteel bezichtigen. In het dorp kunt u terecht voor de boodschappen en er is een restaurant. NB. De vijvers op het landgoed zijn niet omheind, de locatie is daarom minder geschikt voor gezinnen met kleine kinderen.
Afstand stad: 2 km
Wil je weten wat vakantiewoning "Vakantiehuis in Chimay, in Ardennen." in Chimay nu precies kost in een bepaalde periode kijk dan snel op onze website. Hier kan je ook nog even alle faciliteiten checken en kan je indien gewenst de accommodatie online gaan boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Niet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Vakantiehuis in Chimay, in Ardennen. geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Basic Travel
Lid sinds 5 maart 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Belgie-vakantiehuis.be.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.