Vakantiewoning - Le Dragon
België • Ardennen (Luik) • Limbourg

Samen in een accommodatie verblijven is enorm gezellig. Vakantiewoning "Le Dragon" heeft 5 slaapkamers en biedt slaapplaatsen voor 10 personen. Deze groepsaccommodatie in Limbourg is bijzonder geschikt voor groepsweek(end), schoolkamp, introductie, groepsuitje of vrienden/familie weekend. Het is een groot en gezellig huis waar je heerlijk kunt vertoeven. Wil jij tijdens de vakantie e-mails lezen, op de hoogte blijven van het nieuws of gewoon social media checken? Vakantiewoning "Le Dragon" beschikt over WiFi, zodat jij niks hoeft te missen. Er is parkeermogelijkheid bij deze accommodatie. Je hoeft de auto dus niet een stuk verderop te zetten. Je hoeft niet veel kleding in te pakken, omdat deze accommodatie over een wasmachine en wasdroger beschikt. Je hoeft je nergens druk over te maken als je met kinderen op vakantie gaat. Er staat zelfs een kinderbedje en kinderstoel klaar. De woonkamer is van alle gemakken voorzien. Je kunt hier bijvoorbeeld televisie kijken. Het is ook mogelijk om een film van thuis mee te nemen en af te spelen met de DVD speler. Dit vakantieverblijf heeft een mooie keuken met voorzieningen die je van thuis gewend bent. Zo heb je een eigen magnetron, vaatwasser, koelkast en vriesvak/vriezer.
Voor de juiste faciliteiten, bezetting en prijzen verwijzen we je graag door naar onze website. Hier kan je nog meer informatie vinden over vakantiehuisje "Le Dragon" in Limbourg. Ook heb je op die website de mogelijkheid om het vakantieverblijf te boeken.
Voor meer informatie ga naar onze website klik hier
Verblijf
- Vakantiewoning
- Max. 10 personen
- 5 slaapkamers
- Adres: Limbourg
Faciliteiten
- Bad
- CD speler
- Douche
- DVD speler
- Kinderbedje
- Kinderstoel
- Koelkast
- Magnetron
- Parkeer mogelijkheid
- Radio
- Televisie
- Vaatwasser
- Vriesvak - vriezer
- Wasdroger
- Wasmachine
- WiFi
- Huisdieren toegestaan
- Roken toegestaan
tot
€ 2490,=
Beschikbaarheid & prijzen
Klik in de kalender op de aanvang- en vertrekdatum
VrijOp aanvraagBezetWisseldagNiet helemaal het huisje waar u naar op zoek was? Andere websitebezoekers die in Le Dragon geïntresseerd zijn, bekeken ook:
Eigenaar
Beheerd door Belvilla LSR
Lid sinds 23 januari 2015
Spreekt:
Welkom op de presentatie van ons vakantiehuis op Belgie-vakantiehuis.be.
Ik hoop dat u na het bekijken van de foto's en de omschrijving een goed beeld hebt gekregen van ons prachtige vakantiehuis.
Om u nog sneller en beter van dienst te kunnen zijn hebben wij besloten de verhuur uit handen te geven.
Klik daarom op onderstaande knop om ons huis direct bij ons verhuurkantoor te boeken.
Prijsopgave/Reserveren
1. Klik in de kalender op de datum van aanvang van uw vakantie.
2. Klik in de kalender op de einddatum van uw vakantie.
3. Stel uw vraag.